Kulhánek Oldřich (Praha 1940 - 2013 Praha)
Soud aneb Kdepak je ti konec Stutzigu!, signováno a datováno vpravo dole tužkou Oldřich Kulhánek, dole popsáno tužkou Soud aneb Kdepak je ti konec Stutzigu!, barevná litografie/papír, 65,5 x 50,5 cm, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |